CrimeWatch: جست و جوی جیسون لندری، قتل در آستین، تیراندازی در مرکز خرید | FOX 7 آستینآماندا سالیناس از FOX 7 آستین نگاهی به برخی از داستان‌های #جنایی که این هفته در مرکز تگزاس و در سراسر ایالت مورد بحث قرار گرفته است، دارد. https://bit.ly/3Lkz20M جزئیات بیشتر: -جیسون لندری: بنرهایی برای دانشجوی گمشده ایالت تگزاس به کیف های دستی تبدیل شد تا آگاهی را افزایش دهد: https://bit.ly/3BuO9Dg -مظنون پلیس را در تعقیب و گریز هدایت می کند، به سمت افسران در Pflugerville تیراندازی می کند. : https://bit.ly/3eyA7r4 -قتل ساکنان آستین را نگران جنایات خشونت آمیز و ایمنی کرده است: https://bit.ly/3qrwjuq -‘روح من خالی است’: خانواده مردی را که به ضرب گلوله در نزدیکی بارتون اسپرینگز کشته شد به یاد می آورند: https ://bit.ly/3Df0VXO -نوجوان به خاطر برخورد و اجرای Circle C Ranch دستگیر شد: https://bit.ly/3KZhjNU -پلیس از مردم برای یافتن مظنون قتل نورث آستین درخواست کمک می کند: https://bit.ly/ 3DcEi61 -مظنون تصادف مرگبار گالوستون ساعاتی قبل با اتهام قبلی DWI از زندان آزاد شد: https://bit.ly/3L2DRxl -تیراندازی در مرکز خرید ایروینگ در ویدیو ضبط شده است: https://bit.ly/3qrgxQ8 #FOX7Austin چیزهای مهم را برای شما به ارمغان می آورد. مانند اخبار فوری، آب و هوا، و داستان های محلی از مرکز #تگزاس. اما همچنین بسیاری از چیزهای سرگرم کننده، مانند #GoodDayAustin، بهترین آرشیوهای ما، و همه آن داستان های “فقط در #آستین”. مشترک شدن در FOX 7 Austin: https://www.youtube.com/myFOXaustin برنامه FOX 7 Austin News را دانلود کنید: http://bit.ly/3sNGN7a اشتراک در خبرنامه FOX 7 Austin: https://bit.ly/ 2Th6U9Y موارد بیشتر از FOX 7 Austin: https://www.fox7austin.com/ نکته خبری دارید؟ با ما با شماره 512-472-0988 تماس بگیرید یا به ما ایمیل بزنید: ktbcnews@fox.com

آماندا سالیناس از FOX 7 آستین نگاهی به برخی از داستان‌های #جنایی که این هفته در مرکز تگزاس و در سراسر ایالت مورد بحث قرار گرفته است، دارد. https://bit.ly/3Lkz20M جزئیات بیشتر: -جیسون لندری: بنرهایی برای دانشجوی گمشده ایالت تگزاس به کیف های دستی تبدیل شد تا آگاهی را افزایش دهد: https://bit.ly/3BuO9Dg -مظنون پلیس را در تعقیب و گریز هدایت می کند، به سمت افسران در Pflugerville تیراندازی می کند. : https://bit.ly/3eyA7r4 -قتل ساکنان آستین را نگران جنایات خشونت آمیز و ایمنی کرده است: https://bit.ly/3qrwjuq -‘روح من خالی است’: خانواده مردی را که به ضرب گلوله در نزدیکی بارتون اسپرینگز کشته شد به یاد می آورند: https ://bit.ly/3Df0VXO -نوجوان به خاطر برخورد و اجرای Circle C Ranch دستگیر شد: https://bit.ly/3KZhjNU -پلیس از مردم برای یافتن مظنون قتل نورث آستین درخواست کمک می کند: https://bit.ly/ 3DcEi61 -مظنون تصادف مرگبار گالوستون ساعاتی قبل با اتهام قبلی DWI از زندان آزاد شد: https://bit.ly/3L2DRxl -تیراندازی در مرکز خرید ایروینگ در ویدیو ضبط شده است: https://bit.ly/3qrgxQ8 #FOX7Austin چیزهای مهم را برای شما به ارمغان می آورد. مانند اخبار فوری، آب و هوا، و داستان های محلی از مرکز #تگزاس. اما همچنین بسیاری از چیزهای سرگرم کننده، مانند #GoodDayAustin، بهترین آرشیوهای ما، و همه آن داستان های “فقط در #آستین”. مشترک شدن در FOX 7 Austin: https://www.youtube.com/myFOXaustin برنامه FOX 7 Austin News را دانلود کنید: http://bit.ly/3sNGN7a اشتراک در خبرنامه FOX 7 Austin: https://bit.ly/ 2Th6U9Y موارد بیشتر از FOX 7 Austin: https://www.fox7austin.com/ نکته خبری دارید؟ با ما با شماره 512-472-0988 تماس بگیرید یا به ما ایمیل بزنید: ktbcnews@fox.com

34 دیدگاه دربارهٔ «CrimeWatch: جست و جوی جیسون لندری، قتل در آستین، تیراندازی در مرکز خرید | FOX 7 آستین»

 1. واقعاً از آنچه منتشر کردید لذت بردم. واقعاً یافتن پست‌های عالی برای خواندن آنقدرها هم ساده نیست (می‌دانید.. بخوانید و مانند زامبی‌های بی‌تحرک و گوشت‌خوار قبل از حرکت به سادگی از آن عبور نکنید)، بنابراین انسان را خوشحال می‌کند که وقتم را در اینترنت رها شده خدا تلف نکرده است. :پ

 2. سلام – در حقیقت سایت عالی ایجاد کرده اید. از خواندن این پست لذت بردم. من می خواستم نکته ای را منتشر کنم تا به شما بگویم که طراحی این محتوا از نظر زیبایی شناختی بسیار لذت بخش است. من قبلا گرافیست بودم، الان یک ویرایشگر کپی هستم. من همیشه از کارکردن با سیستم های پردازش اطلاعات لذت برده ام و سعی می کنم در اوقات فراغت خود کد یاد بگیرم.

 3. این ارسال واقعاً فوق العاده سودمند بود. از نظر تئوری، من ترجیح می‌دهم چنین خلق کنم – زمان و تلاش واقعی برای ساختن یک نوشته عالی را به دست می‌آورم، اما چه چیزی را می‌توانم بگویم خیلی به تعویق می‌اندازم و به هیچ وجه به نظر نمی‌رسد کاری را انجام دهم.

 4. این اولین بار است که از سایت شما بازدید می کنم. من مطالب جالب زیادی در وبلاگ شما پیدا کردم. از هزاران کامنت روی پست های شما، حدس می زنم که من تنها نیستم! به کار عالی ادامه دهید

 5. وای من نا امیدم من با انگشت شما را نشانه نمی‌روم، فکر می‌کنم این دیگران هستند که توجه نمی‌کنند.

 6. من مدتی پیش این محتوا را نشانه گذاری کردم اما نوت بوکم خراب شد. من از آن زمان یک مورد جدید دریافت کردم و مدتی طول کشید تا آن را پیدا کنم! اگر چه من از الگوهم واقعا خوشم آمد.

 7. هوم.. پست خیلی کامل. من خودم را قبلاً از جستجوی aol کارگردانی کرده ام و بدون شک دوباره اینجا خواهم یافت. فقط فکر کردم یک دقیقه از روزم را برای بیان کردن وقت بگذارم. من خودم به عنوان صاحب وب‌سایت می‌دانم که گرفتن بازخورد در مورد کارهای خود گاهی اوقات خوب است. به هر حال، من مطمئن هستم که به پایان خواهد رسید

 8. سلام – اولین باری که در این وبلاگ حضور داشتم و فقط می خواستم سلام کنم و از زنده نگه داشتن آن تشکر کنم!

 9. این برخی از مطالب قابل اعتماد است. مدتی طول کشید تا این صفحه وب را کشف کنم، اما ارزش وقت گذاشتن را داشت. متوجه شدم این پست در یاهو پنهان شده است و نقطه شماره یک نیست. این نشریه وب دارای انبوهی از مطالب مفید است و سزاوار این نیست که در جستجوهایی مانند آن مدفون شود. به هر حال من قصد دارم این سایت را به لیست علاقه مندی های خود اضافه کنم.

 10. من صمیمانه از خواندن صفحه وب شما لذت بردم، نکات خوبی را توضیح دادید. میخواهم پست شما را نشانه گذاری کنم. من شما را به نشانک های خوشمزه و یاهو ذخیره کردم. سعی می کنم دوباره به وبلاگ شما سر بزنم و پست های بیشتری را بررسی کنم.

 11. تصمیم بگیرید در مورد محتوای خود ایده بگیرید؟ زیرا هر بار که از وبلاگ شما بازدید می کنم، مقالات شما را بسیار جذاب می دانم.

 12. اطلاعات باکیفیت مردم باید این را واقعاً مهم بدانند. من هیچ سرنخی در مورد برخی از مواردی که قبلاً ذکر کردید نداشتم، متشکرم!

 13. هنگامی که در ابتدا نظر دادم، روی کادر انتخاب -به من اطلاع بده وقتی بازخورد جدیدی اضافه می شود- کلیک کردم و اکنون هر بار که یک نکته اضافه می شود، چهار ایمیل با نظر یکسان دریافت می کنم. آیا راهی وجود دارد که بتوانید من را از آن سرویس دور کنید؟ با تشکر!

 14. چگونه می توان برد روتر بی سیم N خود را افزایش داد؟ یک روتر بی سیم (Dlink) که اکنون ضروری است، Xtreme N ایجاد می کنیم. من باید دسترسی سیگنال بی سیم را افزایش دهم. من کشف کردم که چگونه این کار را برای نوعی سیگنال G انجام دهم. من باید بفهمم که چگونه این کار را برای علامت N انجام دهم. آیا می توان از روترهای N معمولی در هنگام تکرار کننده استفاده کرد؟ اگر چنین است، یاد بگیرید که چگونه آنها را پیکربندی کنید. با تشکر از اطلاعات.

 15. سلام. من وبلاگ شما را با استفاده از msn پیدا کردم. این یک مقاله بسیار منظم است. من مطمئناً آن را نشانک خواهم کرد و برای خواندن اطلاعات مفید اضافی شما برمی گردم. با تشکر از شما برای پست. حتما برمیگردم

 16. سلام – وبلاگ خوب، فقط نگاهی به اطراف چند وبلاگ، به نظر می رسد یک پلت فرم بسیار عالی است که ممکن است از آن استفاده کنید. من در حال حاضر از وردپرس برای چندین سایت خود استفاده می کنم، اما به دنبال تغییر یکی از آنها به یک پلتفرم قابل مقایسه با پلتفرم شما مانند یک اجرای آزمایشی هستم. چیزی خاص در مورد آن پیشنهاد می کنید؟

 17. من یک مشکل کوچک دارم که نمی‌توانم خواننده‌ام را وادار کنم فید شما را دریافت کند، من از Google reader fyi استفاده می‌کنم.

 18. olá amigos، realmente um torpedo web gratis está cada vez mais custoso devido ao bloqueio das operadoras móveis. Há ainda serviços de terceiros (سایت‌ها) که در entregar minha menssagem mas quase nunca chegam ao usuário final. Alguns como o Mundo oi eo Oi Torpedo funcionam mas e para as outras operadoras؟ ای اوس که دیزم که ماندم ای نادا چگا. Para onde está indo as as minhas menssagens؟ برای تیم، ویوو؟ Alguma Idéia؟ Ou significa ter de pagar?. این سایت برای ارسال پیامک به شما کمک می کند.

 19. من می بینم که شما در وبلاگ خود تلاش زیادی می کنید. به پست کردن کار خوب ادامه دهید. برخی اطلاعات واقعا مفید در آنجا وجود دارد. نشانک گذاری شده است. از دیدن سایت شما خوشحال هستم. با تشکر

 20. ، 1 مورد از موثرترین مواردی که دیده ام. این وبلاگ بدون شک دارای جزئیاتی در مورد موضوعی است که من از آن بی اطلاع بودم. از اینکه این چیزها را آشکار کردید متشکرم.

 21. قبلاً در مورد پست کردن چیزی در این مورد فکر کردم. آفرین! آیا می توانم از بخشی از پست شما در وبلاگم استفاده کنم؟

 22. بررسی Jamorama بدون در نظر گرفتن شخصیت پشت آن ناقص خواهد بود. تعداد بسیار زیادی از محصولات بسیار خوب در اطراف تولید شده توسط سر تخم مرغ بدون روح و تجربه است. بن ادواردز قبل از عضویت در گروه DegreesK لیسانس آموزش گرفت. علاقه او به تدریس به خصوص گیتار بوده است. موارد فوق الهام بخش او برای ایجاد جاموراما بود. کیت به اصطلاح Final Lead Guitar and Soloing و اکنون Jamorama Lead Guitar. ما تصمیم گرفته‌ایم این طرح (آفرینش بن ادواردز) را با استفاده از بررسی صادقانه Jamorama مشاهده کنیم.

 23. این یک موضوع تقریبا قابل توافق هست. مدتی طول کشید تا بالاخره این صفحه وب را پیدا کردم اما ارزش وقت گذاشتن را داشت. متوجه شدم این مقاله در یاهو دفن شده است و اولین نقطه نیست. این وب سایت چیزهای بسیار خوبی دارد و سزاوار این نیست که در چنین جستجوهایی مدفون شود. به هر حال من قصد دارم این نشریه وب را به لیست علاقه مندی های خود اضافه کنم.

 24. یک کار واقعاً فوق العاده از طرف صاحب این وب سایت، محتوای کاملاً برجسته.

 25. من دوست دارم وقتی در مورد این نوع مطالب در وبلاگ خود صحبت می کنید. شاید بتوانید این را ادامه دهید؟

 26. اشتراک گذاری عالی اوه این پست واقعا قشنگ بود در ایده، من می‌خواهم این گونه بنویسم – زمان و تلاش واقعی برای ساختن یک مقاله بسیار خوب صرف می‌شود، اما چه چیزی را می‌توانم بگویم خیلی به تعویق می‌اندازم و به هیچ وجه به نظر نمی‌رسد کاری را انجام دهم.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.